Výsledky

VÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV - 7.12.2013

Havlíček Jan                                                             1. místo
Hippmann Dominik                                                   1. místo
Fliegelová Veronika                                                   1. místo
Šimonová Anna                                                         2. místo
Jiroušová Kristýna                                                    3. místo
Holec Roman                                                            5. místo

SAMETOVÝ TURNAJ TEPLICE - 30.11.2013

Hippmann Dominik                                                                    1. místo
Holec Roman                                                                             3. místo

PODZIMNÍ TURNAJ DĚČÍN - 9.11.2013

Havlíček Jan                                                                           1. místo
Krčmář Jáchym                                                                      1. místo
Jiroušová Kristýna                                                                  2. místo
Fliegelová Veronika                                                                 2. místo
Zimlová Johanka                                                                     2. místo

OTEVŘENÉ ODDÍLOVÉ RANDORI TEPLICE - 27.10.2013

Šimonová Anna                                                           1. místo
Krčmář Jáchym                                                          1. místo
Havlíček Jan                                                                1. místo
Zimlová Johanka                                                          2. místo
Jiroušová Kristýna                                                       2. místo
Fliegelová Veronika                                                      2. místo

POHÁR SEVERU RUMBURK - 26.10.2013

Havlíček Jan                                   1. místo
Šimonová Anna                              2. místo
Jiroušová Kristýna                          2. místo
Fliegelová Veronika                        2. místo
Svoboda Tomáš                              2. místo
Krčmář Jáchym                              3. místo
Zimlová Johanka                            3. místo

MT SPREMBERG - 19.10.2013

Šimonová Anna                                          1.místo
Krčmář Jáchym                                           1. místo
Svoboda Tomáš                                          2. místo
Zimlová Johanka                                        2. místo
Jiroušová Kristýna                                      3. místo
Fliegelová Veronika                                    3. místo 

VC Teplice - 28. 9. 2013

Svoboda Tomáš 2. místo
Jiroušová Kristýna 2. místo
Fliegelová Veronika 2. místo
Zimlová Johanka   3. místo

TURNAJ TEPLICE - 1. 6. 2013

Zimlová Johanka                                                1. místo
Lainerová Nicol                                                   1. místo
Šimonová Anna                                                   1. místo
Fliegelová Veronika                                            1. místo
Krčmář Jáchym                                                   1. místo
Krchov Matěj                                                         1. místo
Havlíček Jan                                                         1. místo

MT ORTRAND - 25.5.2013

Lainerová Nicol                            1. místo
Zimlová Johanka                          1. místo
Krčmář Jáchym                             1. místo
Jiroušová Kristýna                         2. místo
Fliegelová Veronika                       2. místo
Krchov Matěj                                    3. místo
Sýbová Marika                                 3. místo
Šimonová Anna                              3. místo 

ALVARIA CUP LIBEREC - 11. 5. 2013

Šimonová Anna                                      2. místo
Krchov Matěj                                           2. místo
Holec Roman                                        2. místo
Krčmář Jáchym                                     3. místo
Fliegelová Veronika                              3. místo

Stránky