NÁBOR 2024 - Vyzkoušejte si ZÁPAS celý ÚNOR ZDARMA

Nábor malých zápasníků.

Novoborský Global 4 Fit hledá chlapce a děvčata ve věku 6-15 let.

Na Vaše děti čeká profesionálně sestavená skladba tréninkových jednotek, tvořená zábavnou formou za využití her a soutěží vedená špičkovými trenéry.

Tréninková skladba zahrnuje:

Gymnastickou přípravu – základní gymnastické prvky, které postupně přecházejí v náročnější akrobatické prvky velmi oblíbené při parkurových aktivitách.

Cvičenci si osvojí orientaci v pohybu s vlastním tělem a správné držení těla, vhodné i jako kompenzační cvičení pro jednostranně zaměřené sporty a prevence defektů pohybového ústrojí.

MČR mužů v řeckořímském stylu

Gratulujeme Bozhidaru Bonevovi ke skvělému 7. místu na MČR mužů v řecko-římském stylu. Jsme velice rádi, že se Bozhidar vrátil k tak krásnému sportu, jakým zápas bezesporu je. V minulosti se stal mládežnickým mistrem Bulharska ve své rodné zemi, kde má zápas obrovskou tradici. Ještě větší radost máme z toho, že po dlouhé pauze od zápasnické žíněnky zamířil právě k nám a nyní vzorně reprezentuje Novoborský Global 4 Fit. Tenhle kluk s velkým srdcem a balkánskou krví ukázal, že po krátké přípravě je 7. místo v nejobsazenější váhové kategorii především velkým příslibem do nadcházejících turnajů. Velké poděkování patří trenérům, kteří své svěřence svědomitě připravují a jejichž úsilí přináší první ovoce.13.5.2023

Turnaj města Varnsdorf

3.6.2023

Dnes jsme se zúčastnili turnaje ve Varnsdorfu v počtu tří zápasníků .

Obrázek odebrán. Františka Tináková si vybojovala druhé místo v konkurenci kluků

Obrázek odebrán. Kryštov Valenta obsadil druhé místo

Velikonoční turnaj - Krásná lípa

25.3.2023

Velikonoční turnaj v Krásné Lípě - pro většinu vůbec první turnaj.

4xObrázek odebrán.(Františka Levá, Františka Tináková, Jan Brzobohatý, Petr Skřinař), jedno čtvrté místo (Jakub Ježek) a jednou šesté místo (František Rychtařík) Všem moc gratulujeme za krásné výkony a těšíme se na příští závody!

Vánoční turnaj - Varnsdorf

11.12.2022

Filip Ondráček 2. místo na vánočním turnaji ve Varnsdorfu.

První turnaj pro Filipa a hned medajle máme radost!

Zároveň oddíl skončil na 7. místě v pořadí oddílu.

Subscribe to Wrestling